31.12.2014

Rádi slavíme – je to příležitost potkat se s milými lidmi, popovídat o životě, vypustit z hlavy starosti všedních dní a prodloužit si život smíchem:-) U nás v Angusfarm už tradičně je Silvestr spojen s “návštěvou” nějaké země – ochutnáváme její atmosféru, kulturu, jídlo…ať už v dekoracích a kostýmech, tak v podávaném jídle a nápojích.

A jedemeeee do RUMUNSKA.

Máme k tomu několik důvodů:
Náš nový prostor Stodoly vybízí k velkolepé oslavě a v Rumunsku, když se něco slaví, tak za účasti všech příbuzných i sousedů. Taková svatba například třeba pod 150 lidí neklesne.
Rádi bychom změnili způsob podávání večeře ze servírovaného na rautový – tedy stoly se budou prohýbat rumunskými specialitami – tak jak to na rumunských oslavách bývá a nebojte, budete mile překvapeni.

Nebude chybět čorba, sarmale, mici, rasol, mujdej… a spousta zeleniny.

V Rumunské oblasti Banát je převážná většina obyvatel Čechů a rádi bychom vám hudbou i obrazem přiblížili jejich nelehký, přesto šťastný život.

Navštívili jsme tuto zemi letos v létě a tam jsme si slíbili, že bychom rádi nějak pomohli, proto polovina zisku z naší silvestrovské oslavy poputuje do Banátu.

Možná i vy to cítíte podobně a za částku 790,- můžete být součástí této myšlenky – bavit se, hodovat, co hrdlo ráčí a popíjet typické rumunské nápoje za příznivé ceny, a také trochu přispět nejstarším obyvatelům Banátu, kteří nikdy ve svém životě neopustili svoje rodné horské vesničky daleko od civilizace.

SILVESTRovský program á la RUMUNSKO

  • 19:00 Zahájení přípitkem – rumunským rumem (údajně RUM má původ v RUMunsku:-)
  • Zahájení rautu, v kterém najdete opravdové rumunské speciality: čorbu, pateuli, sarmalev, mici, rasol, ghiveci, piržole…ale také dezerty a saláty
  • 20:00 Vystoupení nadějných rumunských gymnastek
  • 21:00 Prodej Tomboly, v které najdete všechny předměty vyřazené z vašich domácností (praví Rumuni opravdu využijí všechno a všechno se jim hodí, proto neváhejte donést cokoliv do Tomboly, její výtěžek věnujeme celý na naši sbírku pro Banát)
  • 22:00 Rumunská Legenda ožívááááá…Muži, hlídejte si své ženy, protože Transylvánský upír zatouží po své stravě:-)
  • 23:00 Vyhlášení soutěže o nejlepší rumunský kostým
  • 24:00 Přivítání nového roku s vašimi přáními do Banátu

Celý večer vás bude provázet rumunská hudba, můžete se těšit na Megahity, a tady je malá ochutnávka: http://www.mojevideo.sk/video/19269/rumunsky_megahit.html

Prosím o zaslání vstupného (790,-) s vaším jménem a heslem Silvestr na č. účtu: 266690440/0300

Kdy: 31.12.2014 v Angusfarm Soběsuky

Rezervace

Rezervujte si místo na těchto kontaktech
tel.: +420 608 979 840
email: j.silovska@angusfarm.cz

Cena za osobu je 790,- Kč.

Těšíme se na Silvestrovskou oslavu spolu s Vámi.
Jana, Vašek a celý Angusfarm team