Restaurace

Dnes u nás můžete ochutnat

Krém z bílého chřestu

sušený žloutek, quinoa, kerblík

89,- Kč
Angus žebra pečená na černém pivě a kořenové zelenině

hořčice, křen, chléb

320,- Kč
Lívance s borůvkami a smetanou

120,- Kč

Zahrádka je otevřena!

Od 11. 5. je pro Vás otevřené posezení na naší zahrádce, a to dle standardní otevírací doby. Jsme vybaveni i proti všelijakým rozmarům počasí – terasa je zastřešená a k dispozici máme deky i teplomety. Tak neváhejte a zastavte se u nás. Moc se na Vás těšíme!

 

Radost z opravdového jídla…

Jsme rájem hovězích steaků. Vaříme sezónně, lokálně a bez kompromisů. Každý den nám vozí farmáři čerstvé suroviny. Z nich naši kuchaři připravují fajnová jídla. Díky dokonale vyzrálému hovězímu masu plemene Angus vám můžeme nabídnout steaky připravené ze známých i z méně obvyklých partií, jako je oponka, karabáček nebo pupek. Hovězí maso upravujeme mnoha způsoby a držíme se zásady od čumáku po ocas (zpracujeme vždy celý kus – vyrábíme totiž i uzeniny a další dobroty).

Umíme i víc. Proslavené jsou naše tataráky, pomalu pečená hovězí žebra nebo burgery. Jsme hrdými členy hnutí Slow food. To nás zavazuje k využívání jen skutečně prvotřídních surovin z tuzemských farem a výroben.

Ke skvělému jídlu patří vynikající víno. Rádi vám ke konkrétním pokrmům doporučíme moravská, francouzská nebo italská vína z našeho vinného sklepa.

Po jídle si můžete nakoupit námi vyrobené poctivé produkty. K dispozici máme párky, taliány, salám, paštiku, hovězí tlačenku a mnoho dalšího… Také prodáváme hovězí maso na vaření.

 

Právě máme:
Otevřeno
Pondělí
11:30 - 22:00
Úterý
11:30 - 22:00
Středa
11:30 - 22:00
Čtvrtek
11:30 - 22:00
Pátek
11:30 - 23:30
Sobota
11:30 - 23:30
Neděle
11:30 - 22:00