Nedávno jste si na našem blogu mohli přečíst článek o tom, že se Angusfarm stala nejlepší restaurací roku 2019 v rámci Amazing Places. Tomuhle projektu dlouhodobě fandíme a moc se nám jeho činnost líbí, a tak jsme si říkali, že by možná stálo za to si ho blíže představit.

Projekt Amazing Places byl založený v roce 2014 a za jeho vznikem stojí Petr Kotík. Jeho motivace byla celkem prostá. Nebyl spokojený s dosud fungujícími vyhledavači nabízejícími ubytování na dovolenou, nezdály se mu důvěryhodné a sám se na nich párkrát spálil. Přál si, aby existoval web, na kterém lidé najdou ta nejlepší místa, u nichž si budou jisti, že je nezklamou. A tak ho sám vytvořil. Petr Kotík nejprve obstarával vše potřebné sám, od administrativy po osobní objíždění jednotlivých podniků, ale vzhledem k rychlé expanzi projektu k sobě musel dřív, nebo později přibrat další kolegy. Dnes má tým Amazing Places 9 stálých a 5 externích pracovníků a využívá také pomoci sítě influencerů. Navíc projekt časem rozšířil svou působnost z České republiky i na Slovensko.

A o co tedy v Amazing Places jde? Na webu www.amazingplaces.cz najdete kouzelná místa v Čechách i na Slovensku, kde se můžete ubytovat a případně i dobře najíst – nyní je jich téměř 300. Podniky jsou osobně otestované některým z členů AP týmu, kteří garantují kvalitu. Proto se můžete spolehnout, že na všech místech najdete kvalitní servis, příjemný personál, výborné jídlo i nádherný design – a především autenticitu a originalitu. Kouzelná místa jsou rozřazena do několika kategorií (apartmány, hotely, penziony, chalupy, restaurace apod.). Web je jednoduchý a přehledný, díky jasnému filtrování najdete pomocí několika kliknutí přesně to, co potřebujete. Po „rozbalení“ konkrétního místa se dozvíte kompletní praktické informace i pár zajímavostí, můžete se prokliknout na web místa nebo si, pokud to ubytování umožňuje, rovnou zarezervovat termín pobytu. Rádi byste ubytováním na nějakém z kouzelných míst potěšili své blízké, ale váháte, co by se jim nejvíc líbilo? Pak můžete zakoupit Amazing Places dárkovou poukázku, aby si obdarovaný mohl vybrat podle svého gusta. Kromě samotného seznamu míst najdete na webu také záložky Inspirace a Blog, který obsahuje spoustu zajímavých článků o všem možném.

Jedním z kouzelných míst Amazing Places je i Angusfarm. Máme ohromnou radost, že můžeme být součástí super propracovaného a přínosného projektu. Informace o naší restauraci i přilehlém penzionu na stránkách AP najdete ZDE  a zmínky o nás v článcích třeba ZDE  nebo ZDE. Neváhejte a pusťte se do čtení, poznáte nás díky tomu zase z trochu jiné perspektivy.