Vánoce jsou svátky plné lásky, radosti, smíchu, jiskřiček v dětských očích a také kouzel, díky nimž se plní i ta nejtajnější přání. A své splněné přání si zaslouží i děti, které musí z jakéhokoliv důvodu vyrůstat bez rodičů.

V pátek 24. 11. 2023 jsme uspořádali v Soběsukách gastro-sommelierský večer a spolu s hosty jsme poprvé rozsvítili vánoční Strom splněných přání. Gastro akce se konala přesně na den osm měsíců po požáru v Angusfarm a zároveň měsíc před Štědrým dnem. Tahle symbolika nám byla inspirací pro nový projekt, v rámci kterého bychom teď před Vánoci chtěli poslat dál podporu, solidaritu a pomoc, jíž se nám dostalo na jaře po požáru.

AF Strom splní přání dětem. Pro tento projekt jsme spojili síly s Nadačním fondem Lenky a Marcela Klausových. Společně chceme podpořit Dětský domov Nepomuk a vybrat částku 300 000 Kč, která poputuje na financování táborů pro děti.

Chcete se k nám přidat a podat dětem pomocnou ruku? Pak při návštěvě Angusfarm vhoďte libovolný příspěvek v hotovosti do kasičky připravené přímo v restauraci.

Přispět můžete také na bankovní účet č. 2113891822/2700. Do zprávy pro příjemce uveďte prosím „Na tábor pro Dětský domov Nepomuk“.