Představujeme vám dalšího člena AF týmu, usměvavou Ali Pokornou. V Angusu působí od roku 2019 a ocitla se u nás, jak sama říká, „náhodou“. Začala brigádou a dnes je jedním ze služebně nejstarších členů týmu servisu. Ráda riskuje, cestuje a miluje děti, jež jsou pro ni velkým odreagováním od práce.
Ali pochází z Plzně a je absolventkou střední elektrotechnické školy, kde se zaměřovala na informatiku a cestovní ruch. 🙂 Prozradila nám na sebe, že nerada vstává a raději žije večer. A na otázku, co je pro ni tím nejdůležitějším v životě, bez váhání odpověděla „rodina a přátelé“.
Mrkněte na milý rozhovor a poznejte další sympatickou ženu z naší party.

 

Co tě přivedlo do Angusfarm? Máš nějakou předchozí zkušenost v oboru?
Ocitla jsem se tady úplně náhodou.  Vystudovala jsem SOŠ elektrotechnickou se zaměřením na informatiku a cestovní ruch. V pohostinství jsem nejprve pracovala v rámci cateringů a brigád v Plzni. Na základě oslovení manažerem Petrem Berkou jsem pak začala brigádničit i v Angusfarm. Mezitím jsem pobývala nějakou dobu v zahraničí a nakonec jsem v Soběsukách zakotvila na stálo.

Co všechno obnáší tvá pozice a za co máš odpovědnost?
Práce vedoucí směny obnáší kontrolu příprav akcí, objednávání zboží, předávky peněz, inventury, zaškolování nováčků, rozdělování práce. Pomáháme si tady ale všichni týmově a kde je zrovna potřeba. Záleží na domluvě mezi námi, abychom si všichni vyhověli. 🙂

Co děláš ráda ve volném čase, jak relaxuješ?
Ráda zkouším nové věci. Sportuji, baví mě běh a jízda na snowboardu. Ve volném čase také ráda hlídám děti. Vždy se s nimi zastavím a zrelaxuju.  Ráda uklízím, jsem hrozný puntičkář. 🙂 A cestování, to mě taky moc baví. Moc ráda vzpomínám na Izrael nebo divoké Portugalsko. Láká mě navštívit Nový Zéland, Kanadu a New York.

Co je pro tebe v životě nejdůležitější?

Rodina a přátelé. 🙂

Na co bys pozvala zákazníky AF? Jaké je tvé nejoblíbenější jídlo?
Asi se budu shodovat s ostatními kolegy. Moji favoriti jsou grilované dršťky, nízká roštěná, restované brambory s espumou a pepřová omáčka. Na co ale nezapomenu, jsou nudle s mákem od našeho šéfkuchaře Jardy! Přála bych si je mít znovu na menu, byly skvělé a hosté se na ně rádi vraceli.