logo_steak_friendsNaši milí příznivci a gastronomové. Je tu něco, co možná neděláte rádi, nebo se vám nechce tím zabývat, ale i přesto, bych vás chtěl všechny vyzvat ke spravedlivému ohodnocení naší restaurace Angusfarm v Soběsukách ve známém a uznávaném Maurerově výběru grand restaurant. Bylo by pro nás velké potěšení a zadostiučinění ohodnotit naší celoroční práci a píli, kterou každodenně přinášíme vám všem, kteří váží cestu, aby ochutnali něco z naší kuchyně.

Věřte, že se snažíme neustále zdokonalovat a přinášet vám co nejvíce čistých a poctivých lahůdek. Rádi bychom se také tímto hodnocením více přiblížili jako restaurace „na periferii“ k těm ostatním pražským restauracím, které jsou proti nám zcela pochopitelně více navštěvovány a mají tak větší základnu hodnotitelů. Já si osobně myslím, že naše restaurace je přístupem ke gastronomii a kvalitou nabízených produktů srovnatelná s těmi mnoha špičkovými převážně pražskými restauracemi a tak bych rád, díky vašim hlasům dokázal, že i my se můžeme zařadit mezi ty „nejlepší“.

Děkuji vám všem za případnou podporu a věřte, že rozhodně neusneme na vavřínech, ale dále půjdeme krok za krokem dopředu a budeme vám stále více přinášet to nejlepší co v danou chvíli dokážeme.
Za celý náš tým Vašek Sil.

http://www.grandrestaurant.cz/jak-hodnotit

http://www.grandrestaurant.cz/restaurace-detail/angusfarm