Vážení přátelé Angusfarm,
život přináší změny, které jsou skutečně občas k lepšímu. Rodina Silovských pro vás čtrnáct let budovala restauraci, pension a farmu. Snažili jsme se vám vždy vytvořit domácí prostředí, kde se výborně najíte, napijete i vyspíte. Uspořádali jsme pro vás několik ročníků mistrovství České republiky v míchání tataráků, Silvestrů, šéfkuchařských dostaveníček Gastro & Sommelier… Vše jsme pro vás dělali s láskou, i když se nám občas něco nepovedlo, vždy jsme se snažili, abyste od nás odjížděli s příjemným pocitem v žaludku i na duši.

Angusfarm je naše dítě a jak sami víte, děti dospějí, jdou svojí vlastní cestou, ale stále jsou součástí rodiny. To se právě stalo i Angusfarm.

Od letošního roku 2018 jsme spojili síly s našimi přáteli Marcelem a Lenkou Klausovými, kteří do Soběsuk jezdí již více než deset let. Mají k restauraci vztah, ví, co je pro ni dobré a co bude potřeba udělat, aby vás hýčkali ještě více, než jsme to dokázali my. Zákulisí restaurace se musí kompletně renovovat. Až zítra přijdete k nám na oběd nebo večeři, již první malé změny poznáte na vlastní kůži. Dále se chystáme vybudovat novou otevřenou kuchyni, také bar, stodola a další prostory projdou technickou rekonstrukcí…

Vše, co jsme chtěli udělat i my sami, ale neměli jsme na to již síly a peníze. Proto jsme hledali někoho, kdo bude náš koncept dále rozvíjet. Nebojte se, budeme se společně v Soběsukách stále potkávat. Naše farma bude i nadále dodávat maso, zeleninu, bylinky, ovoce.

Děkujeme vám, že k nám jezdíte strávit svůj drahocenný čas. A věříme, že toto rozhodnutí Angusfarm prospěje.

Jana a Václav Silovský