Věrnostní program Angusfarm

Věrnost se vyplácí

Ještě nejste členy našeho věrnostního programu? Pak byste to měli rychle napravit! Členství totiž přináší jen samé výhody, pozitiva a jistoty. Žádné finty ani skryté háčky.

Jak to funguje?

V našem programu sbíráte body za útratu v restauraci (1 Kč = 1 bod). To znamená, že čím víc utratíte, tím větší bonus dostanete – a to se vyplatí, co říkáte?

Na konci roku Vám body proměníme v jednorázovou poukázku v hodnotě 6 % z celkového počtu nasbíraných bodů, kterou obdržíte na e-mail. Tu můžete následně uplatnit na konzumaci v restauraci. Pokud se navíc přihlásíte ještě k odběru newsletteru, získáte pravidelný přísun aktuálních informací, exkluzivních nabídek a pozvánek na super akce rovnou do Vaší mailové schránky.

Kde se zaregistrovat?

ZDE https://benefit.storyous.com/angusfarm

Na registrační stránce vyplňte požadované údaje, nezapomeňte na zaškrtnutí políček.

POKUD MÁTE CHYTRÝ TELEFON: vygenerovanou kartičku s unikátním číslem si stáhněte do mobilního telefonu pomocí aplikace Wallet (pro iOS) nebo Pass2U Wallet (pro Android). Kartičku v telefonu předkládejte obsluze restaurace při placení.

POKUD NEMÁTE CHYTRÝ TELEFON: číslo vygenerované kartičky si zapište na plastovou kartu, kterou si vyžádáte při příští návštěvě u nás. Plastovou kartu předkládejte obsluze restaurace při placení.

Upozornění

Věrnostní karta a věrnostní poukaz jsou nepřenosné.

Generujeme poukazy s minimální hodnotou 100 Kč, to znamená, že minimální počet bodů pro vznik nároku na poukaz je 1667.

Restaurace Angusfarm Soběsuky
Právě máme:
Otevřeno
Pondělí
11:30 - 22:00
Úterý
11:30 - 22:00
Středa
11:30 - 22:00
Čtvrtek
11:30 - 22:00
Pátek
11:30 - 23:30
Sobota
11:30 - 23:30
Neděle
11:30 - 22:00